تبلیغات
مهندسی مكانیك - دریافت گواهی پیاده سازی سیستم مدیریت انرژی توسط ساپكو
مهندسی مكانیك
متاسفم كه مهندس شدم ، در این جامعه بایستی دكتر می شدم ، این جامعه بیمار بیشتر دارد تا تكنولوژی ، از بخت بد خویش آینه فروش شهر كو

دریافت گواهی پیاده سازی سیستم مدیریت انرژی توسط ساپكو

شركت ساپكو توانست گواهی استقرار سیستم مدیریت انرژی ISO 50001:2011 را كسب كند.   
 
 
 

   

به گزارش روابط عمومی ساپكو، این گواهی كه از سوی شركت توف نورد" TÜV NORD "  به ساپكو اعطا شده است، به مدت سه سال اعتبار خواهد داشت و شامل روش ها و دستورالعمل های جهانی طراحی و ایجاد چارچوبی معین برای تعیین الگوی مصرف انرژی است تا امكان كنترل و بهبود مصرف انرژی را فراهم سازد.


این استاندارد كه با ممیزی در حوزه های خدمات فنی عمومی و تاسیسات مركزی و همچنین در امور پشتیبانی، برنامه ریزی، لجستیك و آموزش صورت گرفته، برای نخستین بار است كه در صنعت خودروی كشور پیاده سازی می شود و در دوره سه ساله خود، ممیزی های مراقبتی سالانه را نیز در پی خواهد داشت.


استقرار این سیستم مدیریت انرژی سیستماتیك با هدف كاهش انتشار گازهای گلخانه ای و دیگر اثرات مرتبط زیست محیطی و هزینه های انرژی انجام شده است.


 گفتنی است، استاندارد بین‌المللی ISO 50001برای تمامی سازمان ها در مقیاس‌های متفاوت و صرفنظر از شرایط جغرافیایی، فرهنگی یا اجتماعی كاربرد دارد و استقرار موفق آن به تعهد تمامی سطوح و كاركردهای سازمان و تمامی كاركنان آن وابسته است
 
طبقه بندی: اخبار ایران خودرو، 
ارسال توسط علی همتی
كانال تلگرام ما
جستجو
جستجو
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
اوقات شرعی
مترجم سایت
دیکشنری آنلاین
آرشیو ماهانه مطالب
پیوند های روزانه

ابزار وبمستر

قالب وبلاگ