تبلیغات
مهندسی مكانیك - رضایت 84درصدی مشتریان از خدمات امداد خودرو ایران
مهندسی مكانیك
متاسفم كه مهندس شدم ، در این جامعه بایستی دكتر می شدم ، این جامعه بیمار بیشتر دارد تا تكنولوژی ، از بخت بد خویش آینه فروش شهر كو

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 6 فروردین 1393

رضایت 84درصدی مشتریان از خدمات امداد خودرو ایران

بر اساس نظرسنجی های انجام شده میزان رضایت مشتریان از خدمات امداد نوروز 93 ایران خودرو به بیش از 84 درصد رسیده است.   
 
 
 

 

 

 

به گزارش ایکوپرس به نقل از روابط عمومی امداد خودرو ایران، با توجه به تاکید مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در راستای فعالیت های مبتنی بر افزایش رضایت مشتریان، اجرای برنامه های جامع و مدون در این خصوص در دستورکار قرار گرفت که منجر به رضایتمندی مشتریان و امدادخواهان در طی 10 روز ابتدایی طرح امداد نوروزی ایران خودرو شد.

 

براین اساس و طبق نظرسنجی های انجام شده با به کارگیری ظرفیت های نرم افزاری و سخت افزاری امداد خودرو ایران رضایت مشتریان و هموطنانی که در ده روز گذشته از خدمات امدادی این شرکت استفاده کرده اند به 84.29 درصد رسیده است.

 

در طرح امداد نوروزی 93 با توجه به برنامه ریزی و راهبردهای امداد خودرو ایران در حوزه سنجش نظرات مشتریان، خدمات ارائه شده حداکثر پس از 24 ساعت به صورت تلفنی از سوی همکاران کنترل خدمت مشتریان بررسی و میزان رضایت ایشان اندازه گیری شد.

 

سوال شوندگان به پرسش هایی در خصوص نحوه ارائه خدمات، عملکرد و مهارت امدادگران، زمان انتظار رسیدن امدادگر به امدادخواه، کیفیت قطعات یدکی، زمان تعمیر و راه اندازی، نحوه برخورد پرسنل مرکز تماس و امدادگران پاسخ داده اند.

 

براساس این گزارش در طرح امداد نوروزی93 تعداد ناوگان امداد خودرو ایران 2190دستگاه خودرو امدادی، پایگاه ثابت و سیار، خودروهای حمل و چرثقیل است که از عوامل اصلی کاهش زمان انتظار مشتریان به کمتر از 30 دقیقه به شمار می رود.

 

یادآور می شود طرح امدادنوروزی ایران خودرو از 25 اسفند ماه 92 آغاز و تا 17 فروردین ماه 93 ادامه دارد. هموطنان در صورت نیاز به خدمات و امداد می توانند با شماره سراسری و شبانه روزی 096440 تماس حاصل کنند.


 
طبقه بندی: اخبار ایران خودرو، 
ارسال توسط علی همتی
كانال تلگرام ما
جستجو
جستجو
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
اوقات شرعی
مترجم سایت
دیکشنری آنلاین
آرشیو ماهانه مطالب
پیوند های روزانه

ابزار وبمستر

قالب وبلاگ